Limblach już z pucharem

• autor: spider010, 2011-06-27 10:37

Rozpoczęcie spotkania poprzedziła miła uroczystość. Gospodarze sprawili piłkarzom z Zaczernia niespodziankę i wręczyli okolicznościowy puchar wraz z gratulacjami za awans do III ligi. Limblach zapewnił go sobie przed tygodniem, wygrywając u siebie z Żurawianką.

Choć był to mecz o przysłowiową pietruszkę, na boisku nudno nie było. Oba zespoły grały otwartą piłkę, nie murowały dostępu do bramki. Kibice byli zachwyceni. Tuż przed przerwą gospodarze już po raz kolejny w tym meczu zagrali "klepką" i rozmontowali defensywę świeżo upieczonego trzecioligowca. Tuż przed polem karnym piłkę przyjął Stępień, przerzucił sobie futbolówkę na lewą nogę i uderzeniem tuż przy słupku zaskoczył Charę. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Jedni i drudzy dążyli do strzelenia gola. Sztuka ta udała się gościom. Będący ostatnio w dobrej formie Adamczyk strzałem pod poprzeczkę doprowadził do remisu.